Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Polykarbonát
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
85 g
Vodotesnosť
200 m
Hodinky Luminox The Commando Frogman 3300 Series XS.3301 sú súčasťou kolekcie The Commando Frogman 3300 Series. Hodinky Luminox Commando Frogman sú určené pre profesionálov. Tomu zodpovedá aj vodotesnosť 200 m a špeciálna luneta vhodná na odčítanie dekompresie počas potápania na vzduchu.
Puzdro hodiniek Luminox 3301 je vyrobené zo špeciálneho materiálu CARBONOX™, ktorý zaručuje nízku hmotnosť a vysokú odolnosť voči nárazom a mechanickému poškodeniu. Vďaka vodotesnosti do 200 metrov možno hodinky používať aj na hĺbkové potápanie. Na tieto účely sa nepochybne bude hodiť jednosmerná otočná luneta s tríciovým hrotom. Praktické využitie poskytuje ukazovateľ dátumu, ktorý sa nachádza na štvrtej pozícii. Ciferník je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Najväčšou výhodou hodiniek je, samozrejme, tríciová luminiscencia, ktorá zaručuje čitateľnosť hodiniek v tme bez akéhokoľvek svietenia až po dobu 25 rokov.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Luminox |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 85 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Potápačské, Vojenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Materiál puzdra | Polykarbonát |
| Rozmer puzdra | 46 mm |
| Výška puzdra | 14 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Šedá |
| Veko na závit | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 24 mm |
| Materiál pásku | Guma |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Otočná luneta, Korunka skrutkovacia, Trigalight |
| Otočná luneta | Jednosmerne - potápačská |
| Luminiscencia | LLT |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske švajčiarske hodinky Sea Sea Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske hodinky v zľave Pánske športové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske červené hodinky Pánske potápačské hodinky Black friday Pánske plastové hodinky Výpredaj hodiniek Pánske vojenské hodinky Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Luminox Pánske hodinky Luminox
Názov Luminox vznikol spojením slov Lumi (latinsky svetlo) a Nox (latinsky noc). Značka bola založená v roku 1989 a ponúka hodinky s unikátnou technológiou LLT (samonapájajúce osvetlenie - tritiové trubice), vďaka ktorej na hodinky Luminox uvidíte za každých podmienok. Životnosť luminiscencie je až 25 rokov a je totožná s trigalightom značky Traser. Zárukou kvality je označenie "Swiss made".
Hodinky Luminox vošli do známosti spoluprácou s Navy SEAL, kedy dodali americkému námorníctvu špeciálne vyvinuté hodinky pre nočné misie. Nasledovali objednávky od amerického letectva (Nighthawk Fighter Jet), elitných zložiek či Lockheed Martin. Dnes je Luminox synonymom pre spoľahlivé, odolné hodinky osadené špičkovými technológiami.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Luminox.
Informácie o výrobcovi: Mondaine Watch Ltd., Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon/SZ, Švajčiarsko / webshop-uk@luminox.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: