Dámske hodinky Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.22.016.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 77 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.22.016.00
Šírka remienka
17 mm
Výška puzdra
7,2 mm
Priemer puzdra
33 mm
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 77 g
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 72
Rezerva chodu 72 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33 mm
Výška puzdra 7,2 mm
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné, Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 17 mm