| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Hmotnosť | 112 g |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Nerezová oceľ
Materiál sklíčka
Akryl
Hmotnosť
112 g
Vodotesnosť
50 m
Model TIMEX TW2W60200UK z elegantnej série Marlin je chronograf, ktorý nie je vybavený automatickým strojčekom (ani strojčekom s manuálnym naťahovaním), ale spoľahlivým quartzovým strojčekom.
Oceľové puzdro s priemerom 40 mm má leštenú povrchovú úpravu, ktorá hodinkám dodáva eleganciu. V puzdre sa nachádza modrý ciferník, ktorý slúži ako podklad pre štíhle ručičky a rovnako prepracované indexy a číslice. Hodinky majú funkciu chronografu, tachymetra a ukazovateľ dátumu. Všetko je chránené akrylovým sklíčkom.
Quartzové hodinky napájané batériou majú vodotesnosť 50 m ( 5 ATM), takže zvládnu základný kontakt s vodou. Model je vybavený 20 mm širokým oceľovým náramkom. Vďaka systému Quick Release však môžete hodinky pohodlne doplniť napríklad koženým remienkom inej farby.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 112 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 13 mm |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Modrá |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Nerezová oceľ s PVD úpravou |
| Farba náramku | Bicolor |
| Spona | Preklápacia |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Stopky | Áno |
| Tachymeter | Áno |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Pi 9-19
So-Ne 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami Pánske oceľové hodinky Pánske spoločenské hodinky Pánske zlaté hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky v zľave Pánske strieborné hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske hodinky novinky Black Friday Black friday Výpredaj hodiniek Pánske modré hodinky Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky s plastovým sklíčkom Pánske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: