Pánske hodinky Tissot Chrono XL T116.617.22.041.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 175 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Do 2 dní — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Tissot
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Tissot
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Chrono XL T116.617.22.041.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11,2 mm
Priemer puzdra
45 mm
Parametre
Značka Tissot
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 175 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Batériový Quartz
Strojček ETA G10.212 Powerdrive
Presnosť chodu v sekundách +/- 0,1 s /deň
Presnosť merania stopiek 1/10 sek.
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 45 mm
Výška puzdra 11,2 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 51 mm
Farba puzdra Strieborné, Zlaté
Remienok
Šírka pásku 22 mm