Pánske hodinky Tissot Chrono XL T116.617.33.051.00
Pohon Batériový Quartz
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 175 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Tissot Chrono XL T116.617.33.051.00
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11,2 mm
Priemer puzdra
45 mm
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 175 g
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 45 mm
Výška puzdra 11,2 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 51 mm
Farba puzdra Zlaté
Remienok
Šírka pásku 22 mm