Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Nerezová oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
109 g
Vodotesnosť
50 m
BAZAROVÝ KUS- vrátené zákazníkom po niekoľkých dňoch nosenia (nevhodná veľkosť). Hodinky vykazujú minimálne známky opotrebovania, hlavne na leštenej lícnej strane puzdra + vlásenka na pravej hornej nožičke, ale viditeľné len pri bližšom pohľade kvôli matnému puzdru. Oba originálne remienky (kožený + textilný) nie sú nosené, hodinky boli nosené na inom neoriginálnom remienku. 2. a 3. fotografia sú reálne fotografie second handového kusu.
Pánske hodinky Bulova 96B251 Special Edition Lunar Pilot Chronograph si získajú svojich majiteľov najmä odkazom na rok 1971, keď astronaut David Scott používal počas misie Apollo 15 vlastné hodinky Bulova Chronograph. Stalo sa tak po tom, čo sa rozbilo sklíčko na jeho hodinkách Omega, pôvodne vybraných pre americký vesmírny program. Keďže táto záležitosť vyšla najavo, hodinky boli prekrstené na Bulova Moonwatch.
Puzdro hodiniek Bulova 96B251 Special Edition Lunar Pilot Chronograph je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a ich dizajn vychádza z legendárneho chronografu Bulova, ktorý používal astronaut Scott na misii Apollo 15. Táto frekvencia je približne 8-krát vyššia ako frekvencia bežných quartzových strojčekov (32768 Hz). Vďaka tomu je možné dosiahnuť extrémnu presnosť chodu s odchýlkou približne 10s za rok! Tento strojček ponúka aj funkciu stopiek.
Dokonale prehľadný a kvalitne spracovaný ciferník chráni vystupujúce zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou. Nemusíte sa teda obávať jeho poškriabania a vďaka antireflexnej vrstve sa môžete spoľahnúť na výbornú čitateľnosť aj na ostrom slnku. Hodinky sa dodávajú na čiernom koženom remienku s možnosťou výmeny za nylonový remienok na suchý zips, ktorý je súčasťou balenia. Vodotesnosť modelu je 50 m.
Vyhľadávajte aj ako: hodinky Bulova Moon
Na hodinky sa vzťahuje záruka 5 rokov.
Recenzie, testy:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Bulova |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Hmotnosť | 109 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové, Vojenské |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | High Performance Quartz |
| Presnosť chodu v sekundách | ±10 s / rok |
| Presnosť merania stopiek | 1/10 sek. |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ |
| Rozmer puzdra | 45 mm |
| Výška puzdra | 13,5 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Veko na závit | Áno |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Textil |
| Farba náramku | Čierna |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Stopky, Tachymeter |
| Stopky | Áno |
| Otočná luneta | Nie |
| Tachymeter | Áno |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky Bulova Pánske oceľové hodinky Archive Series Archive Series Pánske športové hodinky Pánske limitované edície hodiniek Pánske vojenské hodinky Bulova Čo nosíme v Helveti Hodinky darček pre muža
Príbeh značky Bulova začína v r. 1875 a má korene v Čechách. Zakladateľom bol totiž český rodák Josef Bulova, ktorý v New Yorku zakladá J. Bulova Company. Podarilo sa mu vybudovať veľkú hodinársku manufaktúru. V roku 1912 bola výroba presunutá do švajčiarskeho Bielu. Okrem vývoja technologických noviniek bodovala firma aj na poli marketingu. Ako prvá využila televízne reklamy.
Najväčšie úspechy dosahovala Bulova vo vývine elektronicky poháňaných hodiniek. Vrcholom bolo uvedenie systému s ladičkou tzv. Bulova Accutron. O ďalší legendárny moment sa postaral americký astronaut David Scott. Ten pri misii Apollo 15 vzal hodinky Bulova Chronograph na prechádzku po Mesiaci.
Značka Bulova nezaháľa a ďalej ponúka špičkové produkty na poli presnosti. V ponuke nájdeme High performance quartz strojček pracujúci na vysokej frekvencii (262 kHz) s presnosťou cca 10s za rok, prípadne strojček Curv, ktorý je navyše prvým zahnutým strojčekom s chronografom na svete.
Modelové rady: Archive Series Automatic Classic Curv Crystal Diamond Grammy Modern Marine Star Precisionist Rubaiyat Accutron
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Bulova.
Informácie o výrobcovi: Bulova, Empire State Building, 350 Fifth Avenue , New York 10118, USA / info@bulova.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: