| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 50 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
Vodotesnosť
50 m
Hodinky Citizen Bullhead Challenge Timer Tsuno Limited Edition AN3660-73X sú ďalším variantom obľúbeného modelu "Bull Head", tentoraz s quartzovým strojčekom. Hodinky majú funkciu chronografu. Táto verzia bola vyrobená v limitovanej edícii 4000 kusov pre celý svet. Ide o nečíslovanú limitovanú edíciu.
Hodinky Citizen Bullhead Challenge Timer Tsuno Limited Edition AN3660-73X majú bohatú históriu. Hodinky sú inšpirované chronografmi s kalibrom 8110A, ktoré spoločnosť Citizen vyrábala v rokoch 1972 - 1981. Vďaka atypickému tlačidlu stopiek na hornej strane puzdra dostal tento model prezývku "Bull Head" (býčia hlava). Na dobu 70. rokov boli hodinky nabité funkciami, ako je napríklad funkcia stopiek, ktorú má aj súčasný model.
Puzdro hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, rovnako ako náramok. Puzdro má priemer 38 mm, čo verne odkazuje na pôvodnú veľkosť modelu zo 70. rokov. Vo vnútri puzdra pracuje in-house strojček Citizen 0510, ktorý má ukazovateľ dátumu a funkciu stopiek.
Vďaka vodotesnosti 50 m umožnia hodinky svojim majiteľom používať ich napríklad v daždi alebo pri sprchovaní. Zelený ciferník, na ktorom vyniknú najmä indexy a ručičky jasných farieb, je chránený minerálnym sklíčkom. Po obvode ciferníka nájdeme tachymetrickú stupnicu, ktorá slúži na meranie priemernej rýchlosti na presne stanovenú vzdialenosť. Luminiscencia použitá na indexoch a ručičkách zabezpečuje lepšiu čitateľnosť za zhoršených svetelných podmienok.
Na hodinky Citizen sa vzťahuje záruka 7 rokov.
* Často vyhľadávané ako: Citizen Bullhead alebo nesprávne ako Citizen Bulhead alebo Bulhed AN3660-73X
Recenzie a testovanie:
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Citizen |
| Určenie | Pánske, Unisex |
| Vodotesnosť | 50 m |
| Záruka | 7 rokov |
| Pôvod | Japonské |
| Použitie | Športové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Citizen 0510 |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/1 sek. |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 38 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zelená |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Posuvná zaklapovacia |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Stopky, Tachymeter |
| Stopky | Áno |
| Otočná luneta | Nie |
| Tachymeter | Áno |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy |
| Batérie | Áno |
| Akumulátor | Nie |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami Pánske oceľové hodinky Promaster Promaster Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske japonské hodinky Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske limitované edície hodiniek Pánske hodinky Citizen Pánske hodinky novinky Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky s minerálnym sklíčkom Pánske zelené hodinky Citizen
Japonské hodinky Citizen siahajú svojou históriou až do roku 1918 a postupom času sa stali najpredávanejšími hodinkami na svete. Svojich zákazníkov si získavajú spoľahlivosťou, presnosťou, zaujímavými technológiami, krásnym dizajnom a to všetko za dostupnú cenu. Pretože svojim hodinkám veria, je na hodinky Citizen 7 ročná záruka.
Z prevratných technológií hodiniek Citizen určite poznáte Eco-Drive, ktorá označuje solárny pohon hodiniek. Umelé aj prirodzené svetlo prechádza ciferníkom a cez solárny článok dobíja akumulátor, ktorý poháňa strojček hodiniek. Rezervná doba nabitia je 6 mesiacov, pri odložení a nenosení potom v režime hybernácie až 7 rokov. Ďalšie technológie Citizenu: hodinky riadené rádiovým signálom (Skyhawk AT), hodinky ovládané hlasom a mnoho ďalších.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Citizen. Na hodinky poskytujeme záruku 7 rokov.
Informácie o výrobcovi: Citizen Watch Europe G.m.b.H., Hans-Duncker-Straße 8, D-21035 Hamburg, Nemecko / shop@citizenwatch.de
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: