| Pohon | Automatický |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Hmotnosť | 154 g |
| Vodotesnosť | 200 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál puzdra
Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
154 g
Vodotesnosť
200 m
Pánske hodinky Davosa Ternos GMT 161.564.06 patria do série Diving a ponúkajú veľmi atraktívny vzhľad potápačských hodiniek. Vyznačujú sa vysoko odolnou konštrukciou a vynikajúcou čitateľnosťou. Vďaka svojim funkciám však výborne poslúžia nielen pri potápaní, ale aj pri každodennom nosení.
Puzdro hodiniek Davos Ternos GMT 161.564.06 je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a je v ňom uložený mechanický strojček DAV 3032 (vychádzajúci z modelu Sellita SW330-2) s automatickým náťahom. Pracuje s frekvenciou 28 800 polofrekvencií za hodinu (4 Hz) a má funkciu GMT - t. j. ukazovateľ druhého časového pásma v podobe štvrtej ručičky. Odčítanie druhého času možno vykonať jednoducho pomocou otočnej lunety GMT s keramickou vložkou High-Tech. Praktická je aj dátumovka na tradičnej pozícii 3 s farebným podkladom ciferníka, ktorá je navyše zvýraznená lupou na sklíčku - tzv. cyklopom. priehľadný ciferník chráni zafírové sklíčko, takže sa nemusíte obávať žiadneho poškriabania. Čitateľnosť na priamom slnečnom svetle zabezpečuje antireflexná vrstva. Luminiscencia SuperLumiNova® BGW9 na ručičkách a indexoch zabezpečuje prehľadnosť v tme.
Ďalšou zaujímavou vlastnosťou hodiniek Ternos Professional je prepracovaný oceľový strojček PentaLink. Jednotlivo skrutkované články strojčeka sú na oboch stranách zakončené sklopnou sponou novo vyvinutou spoločnosťou Davosa, ktorá vďaka jemnému nastaveniu WaveSlide vnútri spony umožňuje pohodlné nastavenie bez použitia ďalších nástrojov.
Vodotesnosť tohto modelu je 200 m ( 20 ATM), takže zvládne aj väčší kontakt s vodou vrátane potápania. Túto vysokú vodotesnosť podporuje skrutkovacia korunka a skrutkovacie zadné viečko.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Davosa |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 154 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Potápačské |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Automatický |
| Strojček | DAV 3032 |
| Rezerva chodu | 50 hodín |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+25 s / deň |
| Materiál puzdra | Ušľachtilá oceľ |
| Rozmer puzdra | 40 mm |
| Výška puzdra | 11,9 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Veko na závit | Áno |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Dĺžka puzdra (lug-to-lug) | 48 mm |
| Farba puzdra | Strieborné |
| Šírka pásku | 20 mm |
| Materiál pásku | Ušľachtilá oceľ |
| Farba náramku | Strieborná |
| Spona | Preklápacia |
| Rychlostěžejky | nie |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Otočná luneta, Korunka skrutkovacia, Duálny čas / GMT |
| Otočná luneta | Obojsmerne otočná GMT |
| Duálny čas | Áno |
| Luminiscencia | Ručičky a indexy SuperLuminova BGW9 |
| Korunka skrutkovacia | Áno |
| Ďalšie funkcie | Keramická luneta |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Diving Pánske automatické hodinky Pánske oceľové hodinky Pánske švajčiarske hodinky Ternos Ternos Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Pánske hodinky novinky Pánske mechanické hodinky Pánske potápačské hodinky Pánske hodinky s GMT (druhý čas) Pánske hodinky s oceľovým náramkom Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Davosa Pánske hodinky Davosa
Švajčiarska značka Davosa nadväzuje na tradičnú remeselnú výrobu hodiniek a bohatú históriu firmy Hasler & Co SA, ktorej počiatky sa datujú do roku 1881. Súčasná podoba značky vzniká ale až v roku 1993. Hodinky Davosa ponúkajú výborné spracovanie, prvotriedne materiály a kvalitné švajčiarske strojčeky a medzi zákazníkov sú cenené predovšetkým za zachovanie skvelého pomeru cena - kvalita.
V portfóliu nájdete hodinky na všetky príležitosti. Od športových kúskov v „potápačskom“ dizajne až po decentné, spoločenské hodinky. Na výber sú ako mechanické, tak quartzové strojčeky. Davosa má skrátka pre každého niečo.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Davosa.
Informácie o výrobcovi: DAVOSA Swiss, Bohle GmbH, Bunsenstraße 1a, 32052 Herford, Nemecko / info@davosa.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: