Dámske hodinky Mido Baroncelli Smiling Moon Lady M027.207.11.010.01
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 80 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
M027.207.11.010.01
Šírka remienka
17 mm
Výška puzdra
7,2 mm
Priemer puzdra
33 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Mido Baroncelli Smiling Moon Lady M027.207.11.010.01
Parametre a funkcie
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 80 g
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 72
Rezerva chodu 72 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33 mm
Výška puzdra 7,2 mm
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 17 mm