Remienok Luminox FPX.2201.20Q.1.K
Na predajni
Pánske
Podrobný popis produktu
Skladom 1 ks — 14. 05. u vás
Možnosti dopravy
Porovnať Otázky
Certifikát, návod a krabička
Záruka 2 let
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Luminox
Podobné produkty
NATO REMIENOK ČIERNY 22 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO REMIENOK ČIERNY 20 MM - REMIENKY - OSTATNÉ 19 € Skladom
NATO ZULU REMIENOK ČIERNY 22 MM (2) - REMIENKY - OSTATNÉ 25 € Skladom
Zobraziť ďalšie produkty značky Luminox
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Parametre
Značka Luminox
Určenie Pánske
Typ zboží reminky
Remienok
Šírka pásku 22 mm
Materiál pásku Guma
Farba náramku Čierna
Spona Tŕňová
Varianty
  • Šírka remienka: 22 mm, kód produktu: FPX.2201.20Q.1.K