| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Živica |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 30 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Živica
Materiál sklíčka
Akryl
Hmotnosť
Vodotesnosť
30 m
Unisex hodinky Timex TW2R13800UK sú univerzálnym modelom, ktorý sa vďaka svojmu jednoduchému a nenápadnému dizajnu hodí do kancelárie, na každodenné nosenie aj na šport.
Hodinky majú 36 mm puzdro vyrobené zo živice - typického materiálu pre rad Timex MK1, ktorý vychádza z pôvodných ľahkých vojenských hodiniek. V puzdre s lesklou povrchovou úpravou sa nachádza hladký čierny ciferník, ktorý slúži ako podklad pre masívne ručičky a rovnako neprehliadnuteľné indexy a číslice. Všetko je chránené akrylovým sklíčkom.
Quartzové hodinky napájané batériou majú vodotesnosť 30 m ( 3 ATM), vďaka čomu zvládnu základný kontakt s vodou. Model je vybavený textilným rypsovým remienkom so šírkou 18 mm.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Pánske, Dámske, Unisex |
| Vodotesnosť | 30 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Spoločenské, Športové, Univerzálne (GADA) |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Živica |
| Rozmer puzdra | 36 mm |
| Výška puzdra | 9 mm |
| Materiál sklíčka | Akryl |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 18 mm |
| Materiál pásku | Textil |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Luminiscencia | ručičky a indexy |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Mo-Št 9-19
Pi-Sa 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Dámske hodinky do 80 EUR Dámske spoločenské hodinky Pánske hodinky do 80 EUR Pánske spoločenské hodinky Dámske batériové hodinky (Quartz) Dámske hodinky do 200 EUR Dámske športové hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky do 200 EUR Pánske športové hodinky Dámske čierne hodinky Dámske hodinky do 400 EUR Pánske čierne hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Dámske hodinky novinky Pánske hodinky novinky Dámske plastové hodinky Pánske plastové hodinky Pánske univerzálne GADA hodinky Dámske hodinky s plastovým sklíčkom Pánske hodinky s plastovým sklíčkom Dámske univerzálne GADA hodinky Dámske hodinky TIMEX Pánske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: