Predaj produktu bol ukončený → To nevadí, skúste ďalšie podobné produkty v ponuke Helveti.
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Polyamid vystužený skleným vláknom
Materiál sklíčka
Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
75 g
Vodotesnosť
200 m
Panské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green vychádzajú z obľúbeného chronografu Traser Outdoor Pioneer Chronograph.
Púzdro Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green je z polyamidu tvrdeného sklenými vláknami, vďaka čomu sú hodinky odolné a ľahké a vážia menej ako 80 gramov. Hodinky sú vybavené quartzovým strojčekom a safírovým sklíčkom s antireflexnou vrstvou, ktoré je odolné proti poškriabaniu. Presnosť času sleduje švajčiarsky strojček Ronda 5030.D s funkciou stopiek, zobrazením času a dátumu. Veľkou výhodou modelu je vodotesnosť 20 atmosfér (200 m).
Tieto hodinky sú tiež vybavené obľúbenou luminiscenčnou technológiou trigalight, ktorá dokáže hodinky osvetľovať bez potreby svietenia minimálne 15 rokov. Tento model navyše pridáva vrstvu SuperLuminova, ktorá sa používa na osvetlenie číslic. Hodinky Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí sa musia spoľahnúť na svoje hodinky v tmavom, vodnom alebo vlhkom prostredí.
Celý názov hodiniek je: Traser P96 OdP Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green nato 109048.
Na hodinky poskytujeme 5-ročnú záruku.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | Traser |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 200 m |
| Hmotnosť | 75 g |
| Záruka | 5 rokov |
| Pôvod | Švajčiarske |
| Použitie | Športové, Vojenské |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Strojček | Ronda 5030.D |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 s / mesiac |
| Presnosť merania stopiek | 1/1 sek. |
| Materiál puzdra | Polyamid vystužený skleným vláknom |
| Rozmer puzdra | 44 mm |
| Výška puzdra | 14 mm |
| Materiál sklíčka | Zafírové - antireflexné |
| Číselník | Analógový |
| Farba číselníka | Zelená |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Textil |
| Farba náramku | Biela a šedá |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Otočná luneta, Stopky, Trigalight |
| Stopky | Áno |
| Otočná luneta | Jednosmerne - potápačská |
| Luminiscencia | Trigalight - zelená, oranžová |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ut-Št 9-19
Pi-So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami Pánske švajčiarske hodinky Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky s dátumom Pánske strieborné hodinky Pánske športové hodinky Pánske biele hodinky Pánske hodinky nad 400 EUR Sport Sport Pánske plastové hodinky Pánske vojenské hodinky Pánske odolné hodinky Pánske hodinky so zafírovým sklíčkom Pánske hodinky Traser Traser
Traser získal svetovú známosť najmä vďaka svojej luminiscenčnej technológii trigalight®. Na hodinky Traser tak uvidíte aj v absolútnej tme! Osvetlenie Trigalight nepotrebuje batériu ani akýkoľvek ďalší zdroj svetla, špeciálne zaobchádzanie či údržbu.
Hodinky Traser sú extrémne odolné a vyrábajú sa z tých najkvalitnejších materiálov. Od roku 1991 ich používajú americké vojenské jednotky.
Novo sa od jari 2018 radia hodinky do skupín Traser Tactical Adventure Collection a Traser Active Lifestyle Collection. My hodinky z historického hľadiska radíme stále do pôvodných modelových radov, ktoré sú uvedené nižšie.
Helveti.sk je autorizovaným predajcom a špecialistom značky Traser.
Informácie o výrobcovi: traser swiss H3 watches, Freiburgstrasse 624, 3172 Niederwangen, Švajčiarsko / info@traser.com
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: