Pánske hodinky Ball Fireman Enterprise NM2098C-S20J-WH
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 140 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Ball
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Ball
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Ball Fireman Enterprise NM2098C-S20J-WH
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
11,3 mm
Priemer puzdra
40 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Ball Fireman Enterprise NM2098C-S20J-WH
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Ball
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 140 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček RR1103
Rezerva chodu 38 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 11,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 48,5 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm