Dámske hodinky Mido Belluna Royal Lady M024.307.16.046.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 50 g
Vodotesnosť 50 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Belluna Royal Lady M024.307.16.046.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
9,8 mm
Priemer puzdra
33,4 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Dámske
Vodotesnosť 50 m
Hmotnosť 50 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33,4 mm
Výška puzdra 9,8 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 16 mm