Pánske hodinky Mondaine Classic A660.30360.40SBJ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 60 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mondaine Classic A660.30360.40SBJ
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
7,5 mm
Priemer puzdra
40 mm
Parametre
Značka Mondaine
Určenie Pánske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 60 g
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 7,5 mm
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 20 mm