| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Polykarbonát |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Hmotnosť | |
| Vodotesnosť | 100 m |
Zobraziť ďalšie produkty značky
Pohon
Batériový Quartz
Materiál puzdra
Polykarbonát
Materiál sklíčka
Minerálne
Hmotnosť
Vodotesnosť
100 m
Hodinky Timex Ironman Finisher Adrenaline TW2W53600UK sú jedinečným, čisto športovým modelom, ktorý sa vďaka svojmu dizajnu určite stratí v dave.
Hodinky majú textúrované čierne robustné 46,5 mm puzdro , ktoré je vyrobené z PC+GF, čo je kombinácia veľmi pevného odolného plastu a sklených vlákien. Tie zaručujú ešte väčšiu odolnosť voči poškodeniu alebo deformácii.
Vo vnútri je umiestnenýčierny negatívny digitálny displej s podsvietením INDIGLO, masívnymi luminiscenčnými ručičkami a výraznými oranžovými detailmi. Hodinky ponúkajú funkcie analógového a digitálneho zobrazenia času, stopky s pamäťou na 50 kôl, časovač, budík, druhé časové pásmo, deň v týždni, mesiac a zobrazenie dátumu. Všetko je chránené kvalitným minerálnym sklíčkom.
Quartzové hodinky napájané batériou majú vodotesnosť 100 m ( 10 ATM), takže zvládnu nielen základný kontakt s vodou pri umývaní rúk a v daždi, ale aj plávanie. Model je vybavený čiernym PU remienkom so šírkou 22 mm, ktorý sa vyznačuje lepšou odolnosťou ako klasické silikónové remienky.
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí
(Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
| Značka | TIMEX |
| Určenie | Pánske |
| Vodotesnosť | 100 m |
| Záruka | 5 rokov |
| Použitie | Športové, Outdoorové |
| Typ zboží | hodinky |
| Pohon | Batériový Quartz |
| Materiál puzdra | Polykarbonát |
| Rozmer puzdra | 46,5 mm |
| Výška puzdra | 13 mm |
| Materiál sklíčka | Minerálne |
| Číselník | Kombinovaný |
| Farba číselníka | Čierna |
| Priehľadné zadné veko | Nie |
| Tvar puzdra | Okrúhle |
| Farba puzdra | Čierne |
| Šírka pásku | 22 mm |
| Materiál pásku | Plast |
| Farba náramku | Čierna |
| Spona | Tŕňová |
| Rychlostěžejky | áno |
| Dátum | Áno |
| Funkcia | Dátum, Deň v týždni, Stopky, Budík, Podsvietenie, Duálny čas / GMT |
| Stopky | Áno |
| Podsvietenie | Áno |
| Budík | Áno |
| Duálny čas | Áno |
| Ukazovateľ dňa v týždni | Áno |
| Ukazovateľ mesiaca | Áno |
| Luminiscencia | Ručičky |
| Batérie | Áno |
Za správnosť údajov ručíme. Našli ste chybu? Napíšte nám a získajte 200 Kč na nákup hodiniek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Št 9-19
So 9-16
info@helveti.sk
Produkt je zaradený do kategórií
Pánske hodinky so stopkami Pánske bateriové hodinky (Quartz) Pánske hodinky do 200 EUR Pánske hodinky s dátumom Pánske športové hodinky Pánske čierne hodinky Pánske hodinky do 400 EUR Pánske hodinky s budíkom Pánske hodinky novinky Pánske hodinky s GMT (druhý čas) Pánske outdoorové hodinky Pánske plastové hodinky Pánske hodinky s minerálnym sklíčkom Pánske hodinky TIMEX TIMEX
Timex je americká značka cenovo dostupných hodiniek, ktorá bola založená už v roku 1854 vo Waterbury v štáte Connecticut, kde sídli dodnes. Výrobca sa v súčasnosti sústredí na výrobu celého radu rôznych druhov hodiniek, od čisto športových digitálnych Ironman (legendárny je napríklad tento model z 90. rokov) až po formálne mechanické Marlin alebo veľmi populárny a dizajnovo mimoriadne vydarený retro rad Q Reissue, ktorý vychádza z každodenných hodiniek zo 70. až 90. rokov.
Hodinky od tohto výrobcu si v priebehu desaťročí právom vyslúžili reputáciu výborného pomeru ceny a výkonu, ktorý je pri "bežnom" dennom nosení samozrejme veľmi vítaný. Synonymom pre Timex je ich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', ktorý firma začala používať v 50. rokoch minulého storočia.
V dnešnej dobe je Timex notoricky preslávený početnými kolaboráciami so známymi i menej známymi značkami a osobnosťami, z ktorých často vznikajú unikátne a zberateľsky cenené kúsky. Prvá významná spolupráca tohto druhu uzrela svetlo sveta už v roku 1930, kedy Timex vydal spoločne so spoločnosťou Disney rad hodiniek inšpirovaných Mickey Mousom - tie ich vtedy dokonca zachránili pred finančným krachom.
Informácie o výrobcovi: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechajte nám komentár
Pridať dotaz
1 → Skontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Overíme funkčnosť, nastavíme čas, dátum a hodiny starostlivo vyčistíme.
2 → Starostlivo zabalíme do bubliniek
Aby sa hodinky nemali šancu poškodiť. Používame špeciálne vákuové vankúšiky.
3 → Poistíme proti poškodeniu u dopravcu
Pre istotu hodinky poistíme proti rozbitiu, nie je sa čoho báť.
Ku každým hodinkám od nás dostanete darček podľa vlastného výberu. Darčeky sú odstupňované podľa hodnoty objednávky.
Od €0 = Čistiaca handrička, ktorou môžete vyleštiť sklíčko hodiniek.
Od €100 = Skracovač ťahov, náramok hodiniek si upravíte presne na ruku.
Od €150 = Plátenná taška Helveti.
Od €150 = Kreditná karta s nožom.
Od €210 = Cestovné puzdro Donut.
Od €400 = Guľôčkové pero Parker Jotter.
Od €600 = Nůž Mikov 100-NH-2A modrý.
Od €1000 = Nôž Victorinox Waiter s 9 funkciami.
Od €1500 = Kožené cestovné puzdro Helveti (pre 2 hodinky).
Od €1600 = Rolovacie kožené puzdro, ochráni až 3 hodinky.
Od €2000 = Kožené cestovné puzdro Helveti.
Od €3000 = Multitool Leatherman REV.
Od €4000 = Drevený box na hodinky Helveti.
Od €6000 = Naťahovač Helveti čierny.
A k tomu navyše 5-ročná záruka (podmienky predĺženej záruky nájdete tu) a doprava zadarmo.
Darčeky si môžete pozrieť tu: