Dámske hodinky Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.36.266.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 51 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.36.266.00
Šírka remienka
17 mm
Výška puzdra
7,2 mm
Priemer puzdra
33 mm
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 51 g
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 72
Rezerva chodu 72 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33 mm
Výška puzdra 7,2 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Slonová kosť
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 17 mm