Dámske hodinky Mido Baroncelli Tonneau Lady M041.307.11.016.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové
Hmotnosť 80 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Tonneau Lady M041.307.11.016.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
16 mm
Výška puzdra
7,5 mm
Priemer puzdra
30,5 x 35 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Dámske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 80 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 1192
Rezerva chodu 42 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 30,5 x 35 mm
Výška puzdra 7,5 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Sudkové
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 16 mm