Pánske hodinky Mido Multifort Chronometer 1 M038.431.22.031.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 160 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Chronometer 1 M038.431.22.031.00
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
12 mm
Priemer puzdra
42 mm
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 160 g
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 80 COSC Silicon
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách -4 až +6 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 12 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné, Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 22 mm