Pánske hodinky Mido Multifort Gent M005.430.22.031.80
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Multifort Gent M005.430.22.031.80
Šírka remienka
22 mm
Výška puzdra
11 mm
Priemer puzdra
42 mm
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 11 mm
Materiál sklíčka Zafírové
Číselník Analógový
Farba číselníka Strieborná
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné, Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 22 mm