Pánske hodinky Ball Engineer Hydrocarbon AeroGMT II Meteorite (42 mm) COSC DG2018C-S21C-MSL
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 220 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Ball
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Ball
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Ball Engineer Hydrocarbon AeroGMT II Meteorite (42mm) COSC DG2018C-S21C-MSL
Ball Engineer Hydrocarbon AeroGMT II Meteorite (42 mm) COSC DG2018C-S21C-MSL 4 930 € 4 týždne
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
21 mm
Výška puzdra
13,9 mm
Priemer puzdra
42 mm
Parametre
Značka Ball
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 220 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Športové, Potápačské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček RR1201-C
Rezerva chodu 44 hodín
Presnosť chodu v sekundách -4 až +6 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 42 mm
Výška puzdra 13,9 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Nie
Tvar puzdra Okrúhle
Dĺžka puzdra (lug-to-lug) 54 mm
Farba puzdra Strieborné
Remienok
Šírka pásku 21 mm