Pánske hodinky Certina DS+ Sport & Urban Kit C041.407.19.031.01
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť
Vodotesnosť 200 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Certina
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Certina
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS+ Sport & Urban Kit C041.407.19.031.01
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
8,2 mm
Priemer puzdra
40 mm a 41 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Certina DS+ Sport & Urban Kit C041.407.19.031.01
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Certina
Určenie Pánske
Vodotesnosť 200 m
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.611 s vláskem z Nivachronu
Rezerva chodu 80 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 40 mm a 41 mm
Výška puzdra 8,2 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Biela
Veko na závit Áno
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Strieborné, Zlaté
Remienok
Šírka pásku 20 mm