Pánske hodinky Limitovaná edícia Ball Engineer III Legend (43 mm) NM9328C-S14A-BEYE
Pohon Automatický
Materiál puzdra Ušľachtilá oceľ 904L
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 193 g
Vodotesnosť 100 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Ball
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Ball
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Limitovaná edícia Ball Engineer III Legend (43 mm) NM9328C-S14A-BEYE
Limitovaná edícia Ball Engineer III Legend (43 mm) NM9328C-S14A-BEYE 2 050 € 4 týždne
Výška puzdra
14 mm
Priemer puzdra
43 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Limitovaná edícia Ball Engineer III Legend (43 mm) NM9328C-S14A-BEYE
Parametre a funkcie
Parametre
Značka Ball
Určenie Pánske
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 193 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské, Športové
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček RR1102
Rezerva chodu 38 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 43 mm
Výška puzdra 14 mm