Pánske hodinky Mido Baroncelli Heritage Gent M027.407.33.050.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 109 g
Vodotesnosť 30 m
Podrobný popis produktu
4 týždne — 14. 05. u vás
90 dní na bezplatné vrátenie
Autorizovaný predajca Mido
Podobné produkty
Zobraziť ďalšie produkty značky Mido
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Heritage Gent M027.407.33.050.00
Popis produktu
Popis
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
7,3 mm
Priemer puzdra
39 mm
Parametre
Značka Mido
Určenie Pánske
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 109 g
Záruka 5 rokov
Pôvod Švajčiarske
Použitie Spoločenské
Typ zboží hodinky
Pohon
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 1192
Rezerva chodu 42 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 39 mm
Výška puzdra 7,3 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Čierna
Priehľadné zadné veko Áno
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Čierne
Remienok
Šírka pásku 20 mm