hodinky Mondaine Classic A660.30360.40SBQ
Materiál sklíčka Minerálne
Hmotnosť 38 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mondaine Classic A660.30360.40SBQ
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
7,5 mm
Priemer puzdra
40 mm
Parametre
Značka Mondaine
Určenie Pánske, Dámske, Unisex
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 38 g
Rozmer puzdra 40 mm
Výška puzdra 7,5 mm
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Zlaté
Remienok
Šírka pásku 20 mm