Pánske hodinky Certina DS-1 Big Date C029.426.16.041.00
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 72 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Certina DS-1 Big Date C029.426.16.041.00
Šírka remienka
20 mm
Výška puzdra
12,5 mm
Priemer puzdra
41 mm
Videá
Videá Certina DS-1 Big Date C029.426.16.041.00
Vodotesnosť 100 m
Hmotnosť 72 g
Pohon Automatický
Strojček ETA Powermatic 80.651
Rozmer puzdra 41 mm
Výška puzdra 12,5 mm
Číselník Analógový
Farba číselníka Modrá
Priehľadné zadné veko Áno
Remienok
Šírka pásku 20 mm