Dámske hodinky Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.36.010.00
Pohon Automatický
Materiál puzdra Oceľ s PVD úpravou
Materiál sklíčka Zafírové - antireflexné
Hmotnosť 34 g
Sme špecialisti na naše značky
VIP účet = 10% zľava
Verných zákazníkov si rozmaznávame
Doprava zadarmo
Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.36.010.00
Šírka remienka
17 mm
Výška puzdra
7,2 mm
Priemer puzdra
33 mm
Nie ste si istí veľkosťou?
Vytlačiť vzory veľkostí (Pri tlači nastavte Mierku: Predvolené)
Videá
Videá Mido Baroncelli Heritage Lady M027.207.36.010.00
Parametre a funkcie
Vodotesnosť 30 m
Hmotnosť 34 g
Pohon Automatický
Strojček Mido Caliber 1192
Rezerva chodu 42 hodín
Presnosť chodu v sekundách ±15 s / deň
Ciferník a púzdro
Rozmer puzdra 33 mm
Výška puzdra 7,2 mm
Tvar puzdra Okrúhle
Farba puzdra Ružové zlato
Remienok
Šírka pásku 17 mm